postheadericon Újra a Vidámparkban!

"Hat bizony van annak vagy 20 eve. Akkor a gyerekfilisek szekelyruhaban visitottak korbe a nehai angolparkot." Emlekezett vissza Haaz Tanar Ur. Ma, hetfon, 2013. junius 3-an ismet belaktak a szekely gyerekek a vidamparkot, ezuttal a filipolo es a filijelveny volt a belepteto.

A Gyerekfili meghivasa regi keletu, a mar tavaly nyaron vartak oket a Vidamparkba. Az igazgatosag meghivasara tortent latogatas ma valosult meg: a 153 gyermek korbefutotta a parkot, szinte minden jatekot kiprobalt. Rengeteg elmennyel lettek gazdagabbak, komoly feladat volt oket a vegen kicsalogatni a jatekok korul, vissza-visszafutottak meg egy-egy korre...

Ebed a vidamparki kantinban, majd felszallas a buszokra es irany Halasztelek, este ott ad hangversenyt a Fili.

Zabari Hajnalka kepei:

{phocagallery view=category|categoryid=100|limitstart=0|limitcount=0}